قوانین سایت


قوانین سایت

شرایط و ضوابط:

توافق نامه ذیل شرایط و ضوابط استفاده از سایت حراجی کتاب را شرح می دهد:
این قراردادی است فیمابین شما به عنوان یک کاربر و ما به عنوان سایت حراجی کتاب مشهد 
 پذیرش موارد توافق:
 کاربر: به هر شخص حقیقی یا حقوقی که وارد سایت "حراجی کتاب" شده باشد اتلاق می گردد، صرف نظر از اینکه کاربر ثبت نام شده در سایت “حراجی کتاب ” باشد یا شخصی که برای استفاده از خدماتی که توسط سایت ارایه شده باشد هزینه ای پرداخت کرده باشد.

1-2 سایت: منظور از سایت در تمامی متون این توافقنامه وب سایت “حراجی کتاب” می باشد.

1-3 به موجب این توافقنامه، شما پس از دسترسی به سایت “حراجی کتاب”، به عنوان یک کاربر ملزم به پذیرش شرایط و ضوابط ارایه شده در سایت خواهید بود. همچنین ملزم به پذیرش هرگونه تغییر در امکانات و ساختار و یا هرگونه اصلاحات بعدی خواهید بود. چنانچه با همه موارد این توافقنامه موافق نیستید، لطفا به هیچ عنوان از این سایت استفاده نکنید.

1-4 این توافقنامه در مورد همه سرویسها اعم از عادی و ویژه که متعاقبا شرح داده خواهد شد و کلیه شرایط و ضوابط آنها نیز صدق می کند. در صورت بروز هرگونه تضاد و یا تناقض بین شرایط و ضوابط قابل اجرا در سرویس ها، با شرایط و ضوابط این توافقنامه، موضوع به نفع سایت “حراجی کتاب ” حل و فصل خواهد شد.

1-5 موارد مورد توافق در هر زمانی قابل تغییر و اصلاح است .در صورت ایجاد هرگونه تغییر و یا اصلاحات، این اصلاحات و تغییرات در سایت “ حراجی کتاب” ثبت خواهد شد و از لحظه ثبت در سایت بلافاصله قابل اجرا می باشد.

2- حقوق مادی و معنوی سایت “حراجی کتاب ”:

2-1 کاربران اجازه دانلود، کپی برداری و یا تکثیر هیچ یک از اطلاعات و محتویات سایت اعم از متون، عکس ها، ویدیو کلیپ ها، راهنماها، فایل ها، بانکهای اطلاعاتی و لیست های موجود بر روی سایت و یا موجود در محتوای سایت را به منظور فروش، توزیع و نشر مجدد محتوای سایت و ارسال ایمیل های گروهی و یا راه اندازی تجارت و کسب و کاری در رقابت با این سایت را ندارد.( انتشار رایگان و کپی مطالب و فایلهای خریداری شده توسط خریدار به سایرین تحت هر عنوان و شرایط ممنوع بوده و مالکین سایت شرعا راضی نخواهند بود)

2-2 بازیابی هرگونه اطلاعات این سایت به منظور ایجاد و تالیف (مستقیم یا غیرمستقیم) مجموعه اطلاعات، بانک اطلاعات، دایرکتوری و راهنما بدون اجازه کتبی از سایت “گشتا صنعت مشهد ” ممنوع می باشد. به علاوه استفاده و کپی برداری از هرگونه اطلاعات (حتی اطلاعاتی که در این توافق نامه صریحا به آن اشاره نشده) ممنوع می باشد.

2-3 در مورد کلیه اطلاعاتی که در سایت توسط اشخاص ثالث ایجاد گردیده است، هر گروه، شخص و یا شرکت ثالث، خود مسئول آن بخش از محتوای سایت که ایجاد کرده می باشد و سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم، قانونی یا غیر قانونی بودن و درستی و نادرستی این بخش از محتوا ندارد.سایت، نویسندۀ این بخش از مطالب نیست و هیچ مسئولیتی جهت کنترل و نظارت بر فعالیت های کاربران در سایت ندارد.

2-4 حراجی کتاب این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون اطلاع قبلی کاربران در صورتی که فعالیتی بر خلاف قوانین ذکر شده در سایت انجام دهند، سطح دسترسی آنها را محدود و یا کاربری آنها را حذف و یا مسدود نماید.

2-5 کاربران سایت “حراجی کتاب ” به هیچ وجه اجازه استفاده از سرویس های این سایت در جهت نقض یا تخلف از قوانین حقوقی و یا سایر حقوق  قانونی سایت و دیگر کاربران را ندارند. کاربرانی که تخلف از قوانین کپی برداری، قوانین حقوقی و سایر قوانین توسط آنها تکرار شود مشمول محدودیت های همچون محدودیت در ثبت نام و عضویت و نیز محدودیت جهت خرید محصولات خواهند شد. همچنین در چنین شرایطی، سایت مجاز به فسخ و مسدود کردن حساب کاربری آنها خواهد بود. این شرایط برای تخطی از حقوق اشخاص ثالث و وابستگان سایت نیز صدق می کند . چنانچه برای سایت محرز گردد که فعالیت های یک کاربر، منافع سایت را به خطر می اندازد و منجر به وارد آمدن خسارت به سایت می شود، این سایت مجاز است بدون اطلاع قبلی و بنا به صلاحدید خود حساب کاربری وی را مسدود نماید.

3- رعایت قوانین از سوی کاربران:

3-1 یک ایمیل با فضای ذخیره سازی محدود در اختیار کاربران قرار می گیرد که از طریق آن،کاربر می تواند پیامها را ارسال نمایند و هر کاربر، خود مسوول محتوا و نحوه استفاده از این ایمیل است.

3-2 توجه به نکات زیر از سوی شرکت یا موسسه ضروری است :

الف) تعهد مجموعه (شرکت یا موسسه) مبنی بر پذیرش به مفاد توافق نامه

ب) آدرسی که هنگام ثبت نام درج می شود باید آدرس اصلی این شرکت یا موسسه باشد.

ج) اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام باید درست، کامل، دقیق و مطابق با آخرین اطلاعات باشد.

3-3 سایت " حراجی کتاب  "مجاز است در شرایط خاص که در ذیل خواهد آمد حساب کاربری اعضا را بدون اطلاع قبلی و در کمتر از 24 ساعت، محدود، مسدود و یا منقضی نماید و مبلغ عضویت به نفع سایت " حراجی کتاب " ضبط خواهد شد و هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد:

الف) در صورت تلاش کاربر برای کپی برداری و یا تکثیر اطلاعات و محتویات سایت اعم از متون، عکس ها، ویدیو کلیپ ها، راهنماها، فایل ها، بانکهای اطلاعاتی و لیست های موجود بر روی سایت و یا موجود در محتوای سایت به منظور فروش، توزیع و نشر مجدد محتوای سایت و ارسال ایمیل های گروهی و یا راه اندازی تجارت و کسب و کاری در رقابت با این سایت.

ب) در صورت نقض قوانین و مفاد توافق نامه در هنگام استفاده از سایت و سرویس های آن.

ج) در صورتی که اطلاعات ثبت شده از سوی کاربر در سایت غیر واقعی و گمراه کننده باشد.

د) در صورتی که فعالیت های شما در سایت موجب خسارت مالی برای سایت، و دیگر کاربران سایت شود .

ه) در صورتی که برای سایت محرز شود که کاربر برای اعمال کلاهبرداری و مجرمانه از این سایت استفاده می نماید.

3-4 کاربران اجازه ندارند از ایمیل یا حساب کاربری خود و یا فضای مربوط به نظردهی سایت برای ارسال جانک میل ها (Junk Mails)، اسپم ها (Spams) و یا ارسال ایمیل های حاوی مطالب تهدید آمیز، مضر، مبتذل و خلاف قوانین شرعی و اسلامی استفاده کنند.

3-5 کاربران اجازه فروش، تصمیم و یا پیشنهاد فروش یا هر گونه جابجایی حساب کاربری خود را به شخص یا شرکت ثالث (واسطه) بدون اجازه کتبی از سایت ندارند. در صورت محرز شدن چنین امری سایت مجاز به مسدود یا انقضای کاربری فوق می باشد.

4- شرایط ثبت اطلاعات در سایت:

4-1 کاربران درهنگام ثبت نام در سایت باید اطلاعات شخصی خود را صحیح، کامل و دقیق ثبت نمایند و چنانچه در طول دوره عضویت موردی از اطلاعات تغییر یافت نسبت به اصلاح آن در سایت اقدام نمایند.

4-2 در ثبت اطلاعات، رعایت نکات زیر الزامیست:

- اطلاعات وارد شده توسط کاربر نباید گمراه کننده وگول زننده باشد. همچنین کاربران نباید از طریق سایت اقدام به فروش موارد غیر واقعی، جعلی، ساختگی، دزدی و یا غیر قانونی نمایند.در اینصورت سایت مجاز است آی پی ثبت شده را تحت پیگیری قرار دهد.

- موارد ثبت شده و فعالیت کاربران نباید غیر قانونی و به قصد تقلب یا کلاهبرداری باشد.دراینصورت سایت هیچ مسیولیتی را متقبل نخواهد شد.

- کاربران نباید اقدام به فروش یا ارایة سرویسی نمایند که قوانین مربوط به کپی برداری، حفظ اسرار شرکتها، آرم تجاری و کلیه حقوق قانونی شرکت ها و اشخاص ثالث را نقض یا از آن تخطی می نماید.

- جعل هویت توسط هر شخص حقیقی و حقوقی به جای شخص حقیقی یا حقوقی دیگری غیر قانونی می باشد.

- ارتباط مستقیم و غیر مستقیم و معرفی خدمات و یا کالاهایی که در تضاد با موارد توافق نامه هستند و یا در توافق نامه ممنوع اعلام شده اند.

4-3 این سایت مجاز است در قبال هر فعالیت و عمل مظنون به جرم با مقامات دولتی، شخص و یا اشخاص ثالث متضرر (در صورت وجود) همکاری نماید و در صورت درخواست یا ارایه احضاریه، این سایت کلیه اطلاعات و مشخصات خاطی را در اختیار مقامات قرار می دهد و از این بابت هیچ گونه اعتراضی به سایت وارد نیست. همچنین در صورت مظنون بودن کاربری به اعمال مجرمانه (کلاهبرداری) سایت با صلاحدید خود، عضویت کاربر فوق را مسدود و منقضی خواهد شد.

5- محدودیت تعهدات:

5-1 تحت هیچ شرایطی این سایت مسئول دیر کرد، نقص، قطع سرویس و خدمات که به واسطه حوادثی چون قطع برق، قطع اینترنت، قطع ارتباط، خرابی تجهیزات، خرابی سیستم کامپیوتر، حوادثی چون آتش سوزی، سیل، طوفان، و سایر حوادث طبیعی، تصمیمات دولتی، سیاستهای داخلی و خارجی و . . . اتفاق می افتد، نیست.

5-2 مسوولیت هر گونه دانلود و یا دریافت فایل از سایت شخصا به عهده کاربران می باشد و چنانچه سیستم کاربر در نتیجه دانلود و دریافت فایلی از سایت دچار نقص شد، این سایت هیچ مسوولیتی به عهده نمی گیرد. همچنین این سایت هیچ گونه پیشنهاد و توصیه ای چه به صورت کتبی و یا شفاهی در این مورد، به هیچ یک از کاربران ارایه نخواهد داد.

6- موارد عمومی:

6-1 این سایت و کاربران آن همگی مستقل عمل می کنند و به موجب این توافق نامه، هیچ ارتباط کاری، نمایندگی، سرمایه گذاری مشترک، کارمند و کارفرما و ... بین سایت و کاربران (مشتریان و خریداران محترم) ایجاد نمی شود.

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت سفارش در سایت حراجی کتاب:

1-      تمامی کتب ،جزوات و کلیه ی فایل های بصری و صوتی ارائه شده توسط این سایت پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند و همچنین برای ان دسته از فایهای بارگذاری شده روی سایت که مسیولیت ارسال الکترونیکی آن مستقیما به عهده ی سایت میباشد ،پس از واریز الکترونیکی مبلغ ، بلافاصله برای ایمیل داده شده توسط مشتری به صورت خودکار ارسال خواهد شد.
2-      کلیه کتاب ها بصورت دست دوم  و  توسط فروشنده آن عرضه می گردد.

3-      دغدغه ی ما ترتیب اثر سریع به موجودی سایت میباشد اما همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، موجودی کتاب تمام بوده و یا بنا به درخواست صاحب کتاب افزایش یا کاهش قیمت داشته باشد.

نکته: حراجی کتاب قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان به روز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
4-     رسیدگی به  تمامی سفارشات کتاب از فردای روز ثبت سفارش توسط مالک آن اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود.
5-      خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و حراجی کتاب هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
6-      مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن حراجی کتاب می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
7-      درصورت انصراف مشتری از سفارش تایید شده 17% از هزینه پرداخت شده کسر و مابقی به حساب مشتری مسترد می گردد.
8-      حراجی کتاب قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط مالک آن بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
نکته 1: در صورت غیرقابل تهیه بودن کتاب برای حراجی کتاب، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.

9-      اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر رایا می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت و جانب رازداری و امانت رعایت خواهد شد.
10-      کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.
دیدگاه ها

ارسال نظر


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.